Timid Kooky yra trijulė, švenčianti kasdienybės absurdą. Jų muzikoje galima išgirsti keistą ir kabinantį alternatyvaus ir progresyvaus roko, noise ir funk stilių mišinį. Grupės dainos yra lyg skanduotės, parašytos grėsmingomis ir hipnotizuojančiomis gitarų ir būgnų kompozicijoms. Tarp įkvėpėjų Timid Kooky mini grupes Queens of the Stone Age, Primus ir Melvins, tačiau jų kūryboje galima išgirsti ir Beastie Boys ekscentriškumo bei Rollins Band post-hardcore garsinio puolimo.

Timid Kooky kūrybinė drąsa ir DIY nepriklausomybė 2017 metais buvo įvertinta geriausio jauno atlikėjo Lietuvoje apdovanojimu konkurse „Garažas” ir geriausios jaunos grupės Baltijos šalyse titulu konkurse „NOVUS”.

Vos tik išleidusi debiutinį albumą „Tanzen” (2018), grupė pristatė jį beveik visoje Europoje, gavo galimybę pasirodyti ir pristatyti savo muziką prestižiniuose festivaliuose, tokiuose kaip „Liverpool Sound City” (UK), „Mokey Week” (ES), „Devilstone“ (LT), „SKIFF” (RU), „MENT” (SI), Spring Break” (PL) ir kituose.